Skip to Content

Doctors

Lorem ipsum dolor sit amet, consecte elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minimuis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Get to know our team

Basic level

Suvi Kangasniemi

Suvi Kangasniemi

Account Director
Puh. +358 40 537 7372
suvi.kangasniemi@solohealth.fi
Anni Harju

Anni Harju

Regional Manager
Puh. +358 44 420 4242
anni.harju@solohealth.fi
Aarni Isomursu

Aarni Isomursu

Regional Manager
Puh. +358 400 408 036
aarni.isomursu@solohealth.fi
Pauliina Joentaus

Pauliina Joentaus

Regional Manager
Puh. +358 44 281 8828
pauliina.joentaus@solohealth.fi
Jasse Järviö

Jasse Järviö

Regional Manager
Puh. +358 44 491 8400
jasse.jarvio@solohealth.fi
Vesa Karjalainen

Vesa Karjalainen

Connection Manager
Puh. +358 45 775 05500
vesa.karjalainen@solohealth.fi
Irina Nordblom

Irina Nordblom

Regional Manager
Puh. +358 44 700 2911
irina.nordblom@solohealth.fi
Tiiu Kähkönen

Tiiu Kähkönen

Regional Manager
Puh. +358 50 464 8371
tiiu.kahkonen@solohealth.fi
Santtu Turunen

Santtu Turunen

Regional Manager
Puh. +358 44 275 7547
santtu.turunen@solohealth.fi
Marjo Tuovinen

Marjo Tuovinen

Regional Manager
Puh. +358 50 307 9518
marjo.tuovinen@solohealth.fi
Joonas Marjamäki

Joonas Marjamäki

Regional Manager
Puh. +358 44 493 9065
joonas.marjamaki@solohealth.fi
Pauliina Heikkinen

Pauliina Heikkinen

Manager
Puh. +358 44 493 8920
pauliina.heikkinen@solohealth.fi
Katja Lahdenranta-Linna

Katja Lahdenranta-Linna

Service Manager
katja.lahdenranta-linna@solohealth.fi
Ilona Honkanen

Ilona Honkanen

Service Advisor
ilona.honkanen@solohealth.fi

Special care

Tiina Pitkänen

Tiina Pitkänen

Director
Puh. +358 40 735 9078
tiina.pitkanen@solohealth.fi
Petra Joulio

Petra Joulio

Director
Puh. +358 44 493 1673
petra.joulio@solohealth.fi
Pirkko Pääkkönen

Pirkko Pääkkönen

Regional Manager
Puh. +358 50 379 4861
pirkko.paakkonen@solohealth.fi

Information for the doctor

Lorem ipsum dolor sit amet, consecte elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minimuis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Apercu regular lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate.

What do our doctors say?

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Molestiae dicta voluptatum omnis quaerat sint eveniet veniam, deleniti laborum, eligendi architecto similique beatae ad, ipsam placeat. Earum doloremque consequatur a iusto?eng
Kaisa, yleislääkäri
"Olen työskennellyt aikaisemmin monissa yrityksissä. Vuoden 2020 alussa aloitin työt etälääkärinä sekä päihdelääkärinä Solo Healthissa ja täytyy sanoa, että tämä taitaa olla paras työpaikka, mikä minulla on ollut. Todella ammattimainen, avulias ja ystävällinen henkilökunta. Suosittelen lämpimästi!"
Michel, päihdelääkäri
”Pidän Solo Healthissa siitä, että henkilökunta on todella ystävällistä ja avuliasta. Saan vastaukset kaikkiin kysymyksiini paljon nopeammin kuin muissa yrityksissä, joissa olen työskennellyt. Suosittelen! 😊”
Saara, yleislääkäri
"Minulla on ollut Solo Healthista vain positiivisia kokemuksia. 😊 Asiat ovat hoituneet toiveitani vastaavan työpaikan löytämisestä kalustetun asunnon järjestämiseen. Arvostan heidän henkilökohtaista lähestymistapaansa ja ratkaisujaan. Solo Healthin järjestämät webinaarit ovat olleet opettavaisia, ja seuraan niitä mielelläni ammattitaitoni kehittämiseksi."
Ilona, yleislääkäri
”Kokemukseni mukaan Solo Healthin tiimi löytää juuri sinulle sopivan työpaikan, ja myös joustava työaikataulu on mahdollista järjestää. Yhteyshenkilö on aina ollut tavoitettavissa ja olen voinut olla varma, että saan apua silloin, kun sitä tarvitsen!”
Kadri, erikoistuva lääkäri

and in english